Raamatupidamisteenus

Meie kaudu saad tellida raamatupidamisteenust nii Tartus kui selle lähiümbruses.

Raamatupidamisteenuse näol on tegemist iga ettevõtte edukaks toimimiseks vältimatult vajaliku teenusega. Tagamaks, et sinu ettevõte tegutseb kooskõlas kehtivate seadustega ning vältimaks segadusi maksude tasumisel, on mõistlik valida enda ettevõttele usaldusväärne raamatupidamisteenuse osutaja. Valiku tegemisel tasub lähtuda nii ettevõtte suurusest, kui sellest, kas ja kui palju soovid ise ettevõtte raamatupidamusliku poolega tegeleda.

Soovi korral võid lihtsamaid toiminguid (nt arvete koostamine jms) ka ise teha ning sellisel juhul jäta raamatupidaja hooleks vaid keerukamad ülesanded. Kui tahad kogu oma aja ja energia aga vaid enda ettevõtte arendamisele pühendada, vali teenuseosutaja, kes kogu finantspoolt puudutava asjaajamise enda ülesandeks võtab.

Raamatupidamisteenus hõlmab kõiki ettevõtte majandusliku poolega seotud tegevusi alates algdokumentidest kuni erinevate deklaratsioonide, palgaarvestuse ning aastaaruande koostamiseni välja. Kui oled alles ettevõtet asutamas ja kogu protsess liiga keerukas tundub, tasub nõu ning konsultatsiooni saamiseks juba varakult raamatuspidamisteenuse osutaja poole pöörduda.

Raamatupidaja garanteerib, et kõik vajalikud dokumendid ning aruanded on korrektselt koostatud ning tähtaegselt vajalikesse asutustesse esitatud. Lisaks vastutab raamatupidaja selle eest, et sinu ettevõtte töötajad õigeaegselt ning korrektselt tasustatud saaksid ning peab sinu eest ka nende puhkuse arvestust. 

Sinu ülesandeks jääb vaid raamatupidajale vajalike andmete edastamine. See pool on aga tänases veebimaailmas pilvetehnoloogia abil eriti lihtsaks tehtud. Kogu ettevõtte majanduslikku poolt puudutav oluline info on nii sinust kui raamatupidajast vaid sisselogimise ja paari hiireklõpsu kaugusel.

raamatupidaja

Töö protsessid

Põranda süvapesu

eemaldatakse suurem mustus ning ka eelnev vahakiht

 • Esmane konsultatsioon raamatupidajaga ning ettevõtte hetkeseisu ja dokumentatsiooni ülevaatamine.
 • Raamatupidamisteenuse osutamise mahu ja ulatuse kokku leppimine.
 • Raamatupidajale teenuse osutamiseks vajalike ligipääsude andmine.
 • Raamatupidajale teenuse osutamiseks vajalike andmete ning dokumentatsiooni üleandmine / sellele juurdepääsu tagamine.
 • Korrapärased kohtumised/ konsultatsioonid raamatupidajaga, eduka ja läbipaistva koostöö tagamiseks.

Kuiva(ta)mine

parima tulemuse saavutamiseks lastakse põrandal lisaks veidi aega kuivada

 • Esmane konsultatsioon, tööks vajaliku taustainfo kogumine.
 • Teenuse osutamise ulatuse ja mahu kokku leppimine ning lähtuvalt sellest tegevuskava kokku panemine. 
 • Raamatupidamisteenuse osutamine hõlmab muuhulgas:
  • Personali palga ja puhkuse arvestus
  • Arvete koostamine
  • Aruannete koostamine ja esitamine
  • Vajalike deklaratsioonide (nt käibedeklaratsioon) koostamine ja esitamine
  • Aastaaruande koostamine
  • Muud kokkulepitud tegevused
 •  

Miks peaksid just meid valima?

Kui tahad garanteerida, et sinu ettevõtte finantspool on alati korras ja sina sellega oma pead vaevama ei pea, vali raamatupidamisteenus just meilt.

Omalt poolt pakume:

Rahuliku ööune nautimiseks peavad korras olema nii sinu tuba kui su ettevõtte raamatupidamine. Sõltumata sellest, kas oled FIE, väikeettevõtte omanik või suure korporatsiooni juht, raamatupidamise kohustusest ei pääse sa üle ega ümber. Et firma juhtimine oma olemuselt juba piisavalt vastustusrikas ning ajamahukas ülesanne on, ei ole mõtet raamatupidamise näol oma launurgas kõrguvat kohustuste kuhja kergitada. Jäta see töö parem oma ala professionaalide hooleks.

Raamatupidamine

Mida rohkem on erinevaid aknapindu, seda keerulisem on ka akende puhastamine.

Mida suuremad on klaaspinnad, seda enam kulub aknapesule aega, kuid suurem maht tagab tihti parema hinna.

Mitmekordsete aknaraamide puhul kulub lisaks aega aknaraamide lahti ja kinni monteerimisele.
Keeruliselt ligipääsetavates kohtades olevate akende pesu vajab erimeetmeid.
Mida enam määrdunud aknad, seda rohkem aega akende pesu võtab ning seda rohkem kulub töövahendeid.
raamatupidaja
Akende pesu Tartus | Akende puhastus |Tartus | Staar Puhastus | Akende pesu teenus | Suurpuhastused era- ja ärikliendile, suurpuhastus | aknapesu

Raamatupidamisteenus

Klientide tagasiside

Veenmaks sind, et teame, millest räägime, oleme välja toonud mõningate varasemate klientide kogemused, kes just meie käest akende puhastuse teenuse on tellinud. 

Miks mul raamatupidamisteenust vaja on?

Kui sa ei ole just Chuck Norris, siis ilmselt ei ole ka sina meister kõigil aladel. Ettevõtte raamatupidamine on aga miski, mida just pühapäeva harrastaja hooleks jätta ei tasu. Professionaalne raamatupidaja on stabiilselt kursis kogu raamatupidamist puudutava seadusandlusega. Ükski muudatus kehtivates nõuetes, reeglites, piirangutes ja seadustes ei jää tähelepanuta ka siis, kui sina rõõmsalt Vahemere ääres varbaid vette kastad. Nii saad sina ennast muretuna tunda, kuna tead, et ettevõtte finantsasjad on alati korras ja nende eest on hoolt kantud.

Soovid küll ettevõtte raamatupidamise kellegi teise kindlatesse kätesse usaldada, kuid tahaksid siiski raamatupidamise telgitagustest ka ise aru saada ning finants asjadel silma peal hoida? Arusaadav! Seetõttu pakume klientidele ka konsultatsioone ning igakülgset abi, alates ettevõtte alusdokumentide koostamisest kuni personali palga- ja puhkusearvestuse keerukate tagamaade mõistmiseni. Kui oled alles alustav ettevõtja, moodustame meeleldi sinu tugigrupi, et kõik ettevõtte asutamisega seotud toimingud kiirelt, korrektselt ning muretult tehtud saaksid.

raamatupidaja
raamatupidaja
raamatupidamine
raamatupidaja

Nagu kõik siin elus, vajab ka sinu ettevõte edu saavutamiseks pühendumist, hoolt ja aega. Teadupärast garanteerib Hunt Kriimsilmana üheksas ametis rapsimine vaid selle, et kümnendas ametis täiskohaga nälga tunned. Seetõttu ära kuluta aega toimingutele, mis sinu ettevõtte tegevusalasse ei kuulu ja pühenda enda tähelepanu vaid ettevõtte edu suurendamisele. Nii on ka kohtumine raamatupidajaga rõõmus sündmus mitte tüütu kohustus. 

Turvatunnet lisab kindlasti ka asjaolu, et raamatupidamisteenuse tellimisel võid üldjuhul kindel olla, et teenuse osutaja on puutunud kokku keerulisemate olukordadega kui ruubiku kuubiku lahendamine, seega ei pea sina oma ettevõttega tegema läbi samu vigu, mida teised juba varasemalt teinud on. Hea raamatupidaja teab, kuidas ka kõige keerulisem dokumentatsioon kergesti mõistetavaks muuta ning aitab sul lahendada firma finantsilise poolega seotud mured lihtsalt ning kiiresti. Siinkohal peitub sinu kindlustunne raamatupidaja kogemuses.

Kus peaksin kõiki vajalikke dokumente säilitama?

Need ajad, kui kogu ettevõtte raamatupidamist puudutav dokumentatsioon pidi hoolikalt kilekaante ja suure mapi vahel säilitatud olema, on õnneks selja taga. Tänapäeval ei ole vaja, mapp kaenlas, raamatupidaja ukse taha minna, et siis koos kogu paberimajandus läbi töötada. Oluliselt lihtsam, kiirem ja turvalisem viis vajaliku info ja dokumentatsiooni säilitamiseks on need hoopis virtuaalsesse pilveserverisse paigutada.

 

Hoides oma ettevõtte raamatupidamisega seotud dokumente (sh arved, palgaarvestus, kuluaruanded jms) pilveserveris, võid kindel olla, et tundlike andmete turvalisus on tagatud. Lisaks on sinu otsustada, kes sellistele andmetele ja dokumentidele ligi pääseb ja millises ulatuses.

raamatupidamine
raamatupidamine

Pilvetehnoloogia kasutamise juures on suureks plussiks ka see, et omad ligipääsu oma ettevõtte raamatupidamist puudutavale dokumentatsioonile igal ajal ja igas kohas. Sõltumata sellest, kas istud kohusetundlikult kontorilaua taga või veedad sõpradega mõnusat saunaõhtut- interneti olemasolu korral saad alati käe ettevõtte finantspulsil hoida. Lisaks võimaldab selline ligipääs sul soovi korral ka ise lihtsamaid raamatupidamisega seotud toiminguid teha. Nii võid vajadusel kasvõi seenemetsas mütates klientidele mobiili teel kiiresti arveid koostada ja saata. 

 

Kui eelnev sind aga ei veennud ning pilvetehnoloogia sinu täit usaldust võitnud ei ole, pakume loomulikult ka võimalust asju traditsioonilisel teel ajada. Sellisel juhul tuleb kogu ettevõtet puudutav paberimajandus korralikult säilitada ning raamatupidajale aruannete ning muude dokumentide koostamiseks vajadusel üle anda.

Milliseid kasutada ning kui suures mahus?

Tundub, et antud küsimusele vastamine eriteadmisi ei vaja, kuid kahjuks eksitakse ülalnimetatud küsimustes vägagi palju. 

Oleme kindlasti kõik (või kui mitte kõik, siis vähemalt enamik meist) kunagi aknapesu ette võttes otsustanud klaasi korralikult puhastusvahendit täis pritsida, lootuses, et see muudab töö lihtsamaks. Või ehk oleme nii teinud hoopis seetõttu, et oleme kedagi teist varasemalt sellist lähenemist rakendamas näinud. 

AGA, kas teadsid, et kui kasutada vale aknapesuvedelikku, näiteks liialt kanget, või kui pihustada seda liiga suures koguses, siis võid sellega aknaraamid lõplikult ära rikkuda. Tavalised probleemid on plekkide ja mõrade tekkimine aknaraamidele. Selle vältimiseks soovitame valida aknaraamidele ohutu kontsentratsiooniga aknapesuvedeliku ning mitte pihustamisega liialt hoogu sattuda. 

Järjekordne levinud arusaam on see, et pärast aknapesu peab aknaklaasid ka ära loputama. See on aga tegelikkuses tühi töö, sest kui kasutada tavalist aknapesuvedelikku ja seda mõistlikus koguses piserdada, siis piisabki vaid pesust ja kuivatamisest.

Loputamine vs kuivatamine
Oluliselt tähtsam on korralikult aknaklaasi ja aknaraamide kuivatamise protsess ning suurem rõhk tuleks panna hoopis neile tegevustele.

Kui oled korra põhjalikult ja efektiivselt aknaid pesnud, siis tead, et akende pesu võtab märgatavalt rohkem aega, kui enamasti planeeritud. Soovitame hoiduda tegemast nn poolikut tööd ehk “pesen aknad kiiresti ära”. Selline kiirustamine põhjustab endale pigem raskusi, sest näiteks välimiselt aknaklaasilt, enne pesu, tolmu pühkimata jätmine tekitab porikihi, mida on juba kordades keerulisem maha pesta.

Jah, on teatud ilmad, mis on aknapesuks paremad kui teised. Näiteks tuulise ilmaga, pakasega või otse peale paistva päikese ajal ei soovitata aknaid pesta. Tuuline ilm võib su töö kiiresti ära nullida, kui tuul tolmu üles keerutama asub. Külma ilma puhul saab probleemseks aga niiskus, mis jäätub aknaklaasile ja tihendite vahele. Ning otse peale paistva päikese korral tekivad tihtipeale nn hallid triibud, sest aknapuhastusvesi aurustub päikese käes kiiresti.

Aknapesu sobivale päevale?

Kui sul on võimalik valida, siis säti aknapesu päevale, mil ilm on veidi pilvine ja tuulevaba. Ilmaennustuse leiad ilm.ee lehelt 

Enne, kui nüüd suure hooga aknapesu ja kuivatamise juurde tõttad, soovitame paika panna ka tegevuste järjekorra. 

 1. Puhasta aknapiidad ja aknalauad kõigepealt.
  Idee lihtne – kui puhastad aknapiidad ja aknalauad esimesena, siis ei satu neilt enam hiljem mustust aknaklaasidele ning saad pärast muretult aknaklaase pesta.
 2. Välimised aknaklaasid esimesena puhtaks
  Usun, et nõustud, et välimine klaas on tavaliselt kõige mustem. Seetõttu ongi parim alustada välimise klaasi pesust, sest siis näed koheselt ka tulemust. Parima tulemuse saavutamiseks korda seda protsessi 2-3 korda.

  Kui välimised aknaklaasid on väga tolmused, siis eemalda esmalt aknaklaasidelt tolm, kasutades selleks tolmulappi või isegi tolmuimejat.

 3. Vaheta pesuvesi
  Enamasti on pärast välimiste aknaklaaside pesemist pesuvesi juba liialt must, et seda otstarbekalt sinu järgmistes tööprotsessides kasutada.
 4. Aknaklaaside kuivatamine
  Kasuta kuivatajat või kaabitsat, et aknaklaasid pesuvahendist ja pesuveest kuivaks saada. Parim meetod on kaabitsaga kerge survega tõmmata ühes kindlas suunas ja sujuvalt. Siin ei ole õiget ega vale süsteemi- tõmba ülevalt alla, vasakult paremale või paremalt vasakule. Ainult altpoolt ülespoole tehtud tõmbed ei pruugi kõige efektiivsemaid tulemusi anda, kuid kui tunned, et see on sinule sobivaim, siis ei saa keegi sind siin keelata 🙂

  Pea lihtsalt meeles, et kuivataksid kuivataja / kaabitsa korralikult enne uut tõmmet ära.

 5. Aknaklaasi nurkade kuivatamine
  Parim meetod on aknapuhastuseks sobivad mikrokuidlapid või seemisnahksed lapid aga kui neid käepärast pole, siis saad aknaklaasi nurgad ja ääred puhtaks ka ajalehepaberiga.
 6. Aknaraamide ja aknalaudade kuivatamine
  Kui aknaklaasid ja -nurgad/-ääred on lõpuks puhtad, siis jääb üle vaid aknaraamidele ja aknalaudadele sattunud niiskus ära pühkida ning aknapesu ongi edukalt sooritatud. 

Loodame, et need nipid aitasid su akende pesu lihtsamaks muuta. Kuid, kui tunned, et

 • Kogu see protsess tundub liialt suur töö, et seda ise ette võtta…
 • Oled lihtsalt väsinud kõikide tülikate aknaruutude pesemisest ja kuivatamisest…
 • Soovid kasvõi korra aastas suurema puhastuse hoopis kellegi teise kätte usaldada…

…siis ära tunne ennast halvasti, sest ega sa ei pea oma vaba aega ju puhastamise ja pesemise peale kulutama. Kirjuta või helista parem meile ja võtame meeleldi sinu maja, korteri, büroo, lao või muu pinna akende pesu enda peale.

Soovitame lisaks akende pesule ka alljärgnevaid teenuseid

Kui oled juba akende pesu jaoks hinnapäringu teinud, tasub lisaks aknapesule tellida ka kodu- või kontoripuhastus, et parim tulemus garanteerida.

blank

Põrandate süvapesu ja hooldus

Põrandate süvapesu ja vahatamist viiakse enamasti läbi selleks, et põrandakatte välimus taas võimalikult uuesarnaseks muuta.

blank

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on ärikliendile mõeldud puhastusteenus, mille käigus hoolitseme sinu äripindade puhtuse ja korra eest.

blank

Suurpuhastus

Suurpuhastuse teenuse näol on tegemist ühekordse teenusega, mille käigus puhastatakse pinnad, mis tavapärase koristuse käigus tähelepanuta jäävad

Võta meiega ühendust

Scroll to Top