Põrandate süvapesu ja hooldus

Meie käest on võimalik tellida põrandate süvapesu, põrandate vahatamine, põrandate õlitamine ja hooldusteenused Tartus ja selle lähiümbruses.

Põrandate süvapesu ja vahatamist viiakse enamasti läbi selleks, et põrandakatte välimus taas võimalikult uuesarnaseks muuta. Meie põrandate süvapesu ja hooldus sobib kõikidele põrandapindadele.

Kuna põrandakatte vastupidavus sõltub selle korrektsest ja korrapärasest hooldusest, soovitame põrandate süvapesu ja hooldust läbi viia minimaalselt ühe korra aastas. Pakume kõigile oma klientidele ka meeldetuletust, et põrandapinnad igal aastal süvapesu ja hoolduse saaksid ning tänu sellele kauem värsked püsiksid ning vastu peaksid.

Meie poolt pakutava põrandate süvapesu ja hoolduse teenuse alla kuulub lisaks süvapesule ka põrandate vahatamine või õlitamine. Põrandate õlitamine või vahatamine ilma süvapesu läbi viimata ei ole meil teenustevalikus, kuna sellel puuduks mõte. 

Süvapesu käigus eemaldatakse suurem mustus, mida igapäevase hoolduskoristuse  käigus kätte ei saa.

Põrandate süvapesu | põrandate vahatamine | põrandate õlitamine | põrandate hooldused | PVC vahatamine

Töö protsessid

Põranda süvapesu

eemaldatakse suurem mustus ning ka eelnev vahakiht

eemaldatakse suurem mustus ning ka eelnev vahakiht

Kuiva(ta)mine

parima tulemuse saavutamiseks lastakse põrandal lisaks veidi aega kuivada

parima tulemuse saavutamiseks lastakse põrandal lisaks veidi aega kuivada

Vahatamine

pärast põranda kuivamist kantakse põrandale vahakiht ning lastakse sellel kuivada. Vajadusel korratakse vahatamist. *Puitpõrandate korral toimub antud protsessi käigus mitte põrandate vahatamine, vaid nende õlitamine.

pärast põranda kuivamist kantakse põrandale vahakiht ning lastakse sellel kuivada. Vajadusel korratakse vahatamist.
*Puitpõrandate korral toimub antud protsessi käigus mitte põrandate vahatamine, vaid põrandate õlitamine.

Hooldus

põrandapinna parema välimuse ja vastupidavuse säilitamiseks soovitame süvapuhastust ja vahatamist viia läbi vähemalt üks kord aastas. Lisaks põrandapinna paremale säilimisele, tagavad regulaarne hooldus ja vahatamine ka põrandapindade lihtsama hooldamise ning puhastamise.

põrandapinna parema välimuse ja vastupidavuse säilitamiseks soovitame süvapuhastust ja vahatamist viia läbi vähemalt üks kord aastas.
Lisaks põrandapinna paremale säilimisele, tagavad regulaarne hooldus ja põrandate vahatamine / põrandate õlitamine ka põrandapindade lihtsama hooldamise ning puhastamise.

Miks peaksid just meid valima?

Põrandate süvapesu ja hooldus sõltub väga suuresti põrandakatte materjalist. Meie kaudu saad tellida põrandate süvapesu ja hoolduse kõigile erinevatele põrandapindadele. Erinevad põrandapinnad, millega igapäevaselt töötame, on järgnevad:

  • Kivipõrand
  • Puitpõrand
  • PVC
  • Linoleum

Põrandate süvapesu hind sõltub mitmetest teguritest

Erinevad põrandamaterjalid vajavad erinevaid puhastusmeetodeid ning -vahendeid. 

üldjuhul muutub pindala suurenedes hind ruutmeetri kohta madalamaks

mida tühjem on põranda pind, seda lihtsam ja kiirem on põrandate süvapesu läbiviimine. Paratamatult tuleb põrandate süvapesu läbi viia ka pindadel, kus põrandalt ei ole võimalik kogu mööblit või tehnikat eemaldada, kuid see raskendab puhastusteenistuja tööd

blank

Keskmine puhastamise aeg sõltub objektist

Põrandate süvapesule kuluv aeg sõltub alati objektist, selle eripärast ja pindalast. Põrandat soovitame kasutama hakata alles 24 tundi pärast vaha pealekandmist.

Põrandate süvapesu viiakse läbi spetsiaalse masinaga, et garanteerida parim tulemus ning efektiivne ajakasutus.

Klientide tagasiside

Veendumaks, et just meie oleme sinu jaoks see üks ja ainuõige teenusepakkuja, loe, mida meie kliendid põrandakatte süvapuhastuse teenusest arvavad:

Tellides põrandate süvapesu ja vahatuse ei osanud me ette kujutada isegi, kui puhtaks ja säravaks võib üks igapäevaselt kasutuses olev põrand muutuda. Suured tänud! Oleme väga rahul!

Staar Puhastuse põranda vahatamise nipinurk

Oleme tegutsenud eesmärgiga sind aidata. Aidata sellega, et anda sulle tagasi see vaba aeg, mida sa võiksid kasutada millegi muu kui koristamise, puhastamise või isegi põrandate vahatamise peale. 

Saame aru ka sellest, et soovid teinekord mõnigaid töid siiski ise teha või vähemalt proovida. Julgustame kõiki seda tegema ning seepärast toomegi siinkohal välja mõned nipid ja soovitused, kuidas põrandate vahatamist ja hooldamist iseseisvalt teha:

Selleks, et vahakiht jääks korralik ja puhas, tuleb esmalt eemaldada põrandalt tekkinud mustus ja tolm ning põrandad korralikult puhtaks pesta. Kui põrandaid on eelnevalt vahatatud, siis tuleb alustuseks kindlasti eemaldada ka eelnev vahakiht.

Nähtav puhtus või tegelik puhtus
Siinkohal tuleb meeles pidada, et tavapäraste vahenditega ei saa põrandalt kätte kogu mustust, tolmu ega eelnevat vahakihti. See aga omakorda võib rikkuda uue vahakihi välimuse. Soovitame põrandate puhastamiseks kasutada selleks spetsiaalselt põranda süvapesu masinat, et tehtav töö korralik ja tulemuslik oleks.

Parima tulemuse saamiseks ei tohiks ajast kahju olla ning seetõttu tasub jätta põrandale, pärast puhastamist ja pesemist,  piisavalt aega kuivamiseks.

Erinevad põrandakatted vajavad erinevaid vahatüüpe ning mõnikord ka erinevaid töövahendeid. Vali vastavalt enda põrandakatte materjalile välja sobiv vaha tüüp ning just selle vaha põrandale kandmiseks vastav(ad) töövahend(id).

Kui oled endale sobiva töövahendi ja vaha leidnud, siis alusta vahatamisega. Jälgi, et vaha saaks põrandale kantud ühtlase kihina ning likvideeri kõik vahatamise käigus tekkinud kõrgemad kohad. Vastasel juhul võivad mõningad kohad põrandal kleepuma hakata või väga pikaks ajaks kuivama jääda.

Nagu eelnevalt mainitud, siis parima tulemuse saavutamine võtab aega. Pärast vaha põrandale kandmist jääbki sinul vaid üle oodata ning värskelt vahatatud põrandast oma jalad eemale hoida. Kindlasti hoia eemal ka teised inimesed ja lemmikloomad, sest muidu võivad värske vahakihi sisse nende jalajäljed jääda. Tasub ka meeles pidada, et kui vahakiht ei saa piisavalt aega kuivamiseks, võib juhtuda, et põrandale tekivad kriimud ning põrand hakkab kergemini määrduma.

Põrandate süvapuhastamist on võimalik viia läbi igaühel. Selleks pead olema vaid piisavalt aega ning kannatust varunud kui oled varunud ja endale korralikud töövahendid soetanud. 

Kui sul aga aega ja kannatust just liiga suurtes kogustes pole, siis ära raiska oma väärtuslikku aega ega närve põrandate süvapuhastamisele, vahatamisele ega nende hooldamisele. Võta meiega ühendust läbi kodulehe, helista või kirjuta meile ning usalda oma põrandate säilitamine meile.

Saame aru ka sellest, et soovid teinekord mõnigaid töid siiski ise teha või vähemalt proovida. Julgustame kõiki seda tegema ning seepärast toomegi siinkohal välja mõned nipid ja soovitused, kuidas põrandate vahatamine / põrandate õlitamine ise võimalik läbi viia oleks. 

Soovitame lisaks põrandate süvapesule ka alljärgnevaid teenuseid

Lisaks põrandate süvapesule soovitame lisaks tellida ka regulaarse hoolduskoristuse ja ühekordse suurpuhastuse äripindadele.

blank

Akende pesu

Akende pesu teenus kujutab endast aknaklaaside sise- ja välispindade kuiv- ja/või märgpesu läbiviimist.

blank

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on ärikliendile mõeldud puhastusteenus, mille käigus hoolitseme sinu äripindade puhtuse ja korra eest.

blank

Suurpuhastus

Suurpuhastuse teenuse näol on tegemist ühekordse teenusega, mille käigus puhastatakse pinnad, mis tavapärase koristuse käigus tähelepanuta jäävad

Tahad oma põrandapinnale uuelaadse välimuse anda?

Telli põrandate süvapesu ja vahatamine!

Scroll to Top