Ehitusjärgne koristus ja ehitusaegne koristus

Ehitusjärgne koristus on koristusteenus, mille eesmärk on anda kliendile üle täielikult puhtad ja korras ruumid koheseks kasutamiseks. Ehitusjärgset koristust osutame Tartus ja vajadusel üle Eesti. Omame üle 70 000m2 jagu kogemusi!

Ehitusaegse koristuse eesmärk on ehituse käigus tekkiva tolmu ja prahi eemaldamine. Ehitusjärgne koristus tagab, et ehitusteenuse osutaja saab Tellijale puhtad ja korras pinnad üle anda.

Ehitusaegne ja ehitusjärgne koristus on suunatud ehitusettevõtetele, kes soovivad igapäevaselt objekte korras ja tööohutuse reeglitele vastavana hoida ning töö lõppedes Tellijale puhtad ja korras ruumid üle anda. 

Ehitusaegne koristus keskendub peamiselt igapäevaselt tekkiva ehitusprügi ja tolmu eemaldamisele. Kuna ehitusobjektidel on paljud ehitusmaterjalid pakendatud, et neid ilmastiku eest kaitsta ning turvaliselt transportida, siis tuleb pakkematerjalid ja ehitusjäätmed korrektselt sorteerida ning käidelda. Selleks, et ehitusettevõtja saaks keskenduda oma põhitegevusele ning töökeskkond oleks töö käigus ohutu ja üleliigsest prahist vaba, pakubki meie ettevõte ehitusaegset koristust. 

Lisaks igapäevase ehitustegevuse käigus tekkivale pakkematerjalile, tolmule ja muule prügile, on puhastada palju muudki. 

Ehitusjärgne koristus keskendub seevastu peamiselt valmis objektide korrastamisele ning puhastamisele. Kui ehitusaegne koristus on kestev teenus, siis ehitusjärgne koristus on igal objektil peamiselt ühekordselt osutatav teenus.

Milliseid tegevusi ehitusaegne koristus hõlmab?

 1. ehitusprahi koristamist
 2. tolmuimejaga pindade ja põrandate puhastust
 3. pindade tolmust ja mustusest puhtaks tegemist

Milliseid tegevusi ehitusaegne koristus hõlmab?

 1. Mööblipealsete puhastamine
 2. Põrandate kuivpuhastamine imuriga 
 3. Põrandate süvapesu
 4. Vaipkatete süvapesu
 5. Valamute puhastamine
 6. Pistikute, lampide, lülitite puhastamine
 7. Torude puhastamine
 8. Lahtise ja kinnise mustuse eemaldamine
 9. WC puhastamine 
 10. Vanni, duši ja vannitoa uste puhastamine
 11. Värviplekkide puhastus
 12. Peegel- ja klaaspindade puhastamine
 13. Vabade pindade puhastamine
 14. Akende pesu

Soovitame sul tellida mõlemad teenused meilt korraga, veendumaks, et objektid saavad korrektselt puhastatud nii ehitustegevuse käigus kui ka ehitustegevuse lõppedes.

Puhastame akende klaaspinnad ja aknaraamid

Peseme aknalauad

Puhastame akende lähiümbruse tolmust ning mustusest

Miks peaksid just meid valima?

Miks on mõistlik ehitusaegne ja ehitusjärgne koristust just meilt tellima?

Ehitusaegse ja ehitusjärgse koristuse hinnastus sõltub mitmetest erinevatest teguritest

Nii ehitusaegse kui ehitusjärgse koristuse hind sõltub suuresti objekti suurusest, tööde keerukusest, asukohast, planeeringust ja mustuse tasemest:

alates 1 eur m2 või kokkuleppeline tunnitasu

alates 1,3 eur m2 või kokkuleppeline tunnitasu

blank

Keskmine puhastamise aeg sõltub objektist

Ehitusaegne koristus on enamasti tunnine igapäevane koristusteenus ehituse käigus. Ehitusjärgne koristus sõltub aga objekti suurusest.

Klientide tagasiside

Veendumaks, et just meie oleme sinu jaoks see üks ja ainuõige teenusepakkuja, loe, mida meie senised kliendid ehitusaegse ja ehitusjärgse puhastuse teenusest arvavad:

Soovitame lisaks ehitusaegsele ja ehitusjärgsele puhastusele ka alljärgnevaid teenuseid

Kui oled juba akende pesu jaoks hinnapäringu teinud, tasub lisaks aknapesule tellida ka kodu- või kontoripuhastus, et parim tulemus garanteerida.

blank

Põrandate süvapesu ja hooldus

Põrandate süvapesu ja vahatamist viiakse enamasti läbi selleks, et põrandakatte välimus taas võimalikult uuesarnaseks muuta.

blank

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on ärikliendile mõeldud puhastusteenus, mille käigus hoolitseme sinu äripindade puhtuse ja korra eest.

blank

Suurpuhastus

Suurpuhastuse teenuse näol on tegemist ühekordse teenusega, mille käigus puhastatakse pinnad, mis tavapärase koristuse käigus tähelepanuta jäävad

Võta meiega ühendust

Telli ehitusjärgne koristus või ehitusaegne koristus meilt, et sina ja su töötajad saaksid segamatult keskenduda oma põhitegevusele, ilma et peaksite oma pead tekkiva prahi ning mustuse pärast vaevama.

Scroll to Top